Оздоровчо-профілактично- реабілітаційний центр "Мрія"

тел: (044) 281 6261
моб: (097) 355 3600
         (067) 233 6400
   

Адреса: Київська обл,Вишгородський р-н, с. Новосілки

gallery/lol1494313122

Дитячий табір "Карасик"

Територія табору знаходиться в хвойному лісі, охороняється і закрита для сторонніх цілодобово. Діти проживають у 2-х поверховому корпусі, зі зручностями на поверсі, в кімнатах по 4 людини. Всі кімнати табору під Києвом мають лоджії з видом на територію, окрему кімнату зі стільцями, столом і умивальником, з цілодобовою подачею гарячої та холодної води. У кожній кімнаті є загальна платяна шафа і персональні тумбочки. Вологе прибирання кімнат проводиться щодня персоналом табору.

Територія табору обладнана піщаним ігровим майданчиком, волейбольним, футбольним майданчиком, а також залом для пінг-понгу. На території розташовані кімнати для тренінгів, майстер класів та арт студій, кінотеатр. Всi загальнотабірні заходи проводяться на вулиці або, при необхідності, - в павільйоні.

До території табору також відноситься закритий для сторонніх і спеціально обладнаний пляж на затоці річки Десни, куди діти ходять в супроводі вихователів і лікаря. Дорога займає (5хв). Праює їдальня.

Харчування:

Діти забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, насиченим овочами, фруктами. У меню щодня чергуються м'ясні, рибні, молочні страви. А також солодкі призи, які хлопці зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях і заходах. Протягом відпочинку діти зможуть освоїти танцювальну зарядку і полюбити її назавжди.